twitterde tweet paylasamiyorum gönderme basarısız diyor

mevokaya (1) 9 yıl önce sordu

Twitter'ımda tweet paylasamiyorum yazdigim tweet'e "gönderme başarısız" mesajını veriyor ayrıca onun dısında ne baskasının tweet'ini de rt yada fav yapamıyorum ne yapabilirim?? Acil yardım

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Sorun internet bağlantınızda olabilir.

Telefondan bağlanıyorsanız 3G veya Wi-Fi bağlantısını kapatın ve açın.

Bilgisayardan bağlanıyorsanız ADSL modemi kapatın - açın, bilgisayarı yeniden başlatın.

mevokaya 9 yıl önce

Ama diger twitter hesaplrimda paylasabiliyorum sorun internet olamaz.