twittir hesabım askıya alındı

damacana (1) 6 yıl önce sordu

mrb twittir hesabım bırden askıya alındı spam oldugunu dunsuyorum ama yanliş bişey yapmadım bı kaş kişin benı sapmaldıgını blıyorum ve o yuzden askıya alındı nasıl gerı alabılrım pekıı

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Nasıl askıya alındı? Yani hiçbir bilgilendirme mesajı yok mu? Ekran görüntüsü falan paylaşma zahmetine girebilirsen daha iyi yardımcı oluruz.

damacana (1) 6 yıl önce cevapladı

aniden hesap askıya alındı dedı ve hesabıma hiç giriş yapamadım daha şifrenle hesabın uyuşmuyor dıyor dılekçe felan hiç birşey gönderemıyorum yanı itiraz felan edemedım sadece şifremı sıfırla olan yerden girdim sıfırlansın dıye o harekatıda yapamadım benn