Ubuntu 14 Hazırda Bekletme Sorunu !

feritarslan (303) 9 yıl önce sordu

Ubuntu 14 Kullanıyorum herşey iyi güzel fakat hazırda  bekletme seçeneği bana çok lazım oluyor diğer deyim ile askıya al. askıya al'ı tıklıyorum kapanıyo bilgisayar tekrar kullanacağım zaman kilitli login ekranı geliyor orada donuyor hiç birşey yapamıyorum mecburen resetlemek zorunda kalıyorum bunun bir çözümü varmıdır ?

Toplam 1 cevap

feritarslan (303) 9 yıl önce cevapladı

ufak bi applikasyon ile çözdüm sorunu etc klasörünün altında bikaç değişiklik yapmak gerekiyormuş

murat 9 yıl önce

Detayları yazarsanız herkes faydalanır.