ücretsiz en iyi driver bulma programı varmı ?

candan (4301) 7 yıl önce sordu

                            Bilgi paylaşımı

ücretsiz en iyi driver bulma programı güncel sürücüleri bulup indiren program varmı?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

ücretsiz en iyi driver bulma programı SlimDrivers burdan indirin en güncel sürücüleri bulabilen bir program

kurulumunu yapın driver tarama butonuna tıklatın eksik veya güncel olmayan sürücüleri bulur download butonuna tıklatın ve indirme işlemi başlar sürücüleri kaydetme özeliği var backup butonuna tıklatın bürün sürücüleri kaydetsin

lisanslı driver programların bazılarından kat kat üstün tavsiye edrim gereken arkadaşlara

hakan 7 yıl önce

Programla ilgili, en azından kullanımı ile ilgili bilgiler de eklersen çok iyi olur

candan 7 yıl önce

tamam hocam

manuzman (1) 7 yıl önce cevapladı

O tarz programları kullanmanı pek tavsiye etmem.

candan 7 yıl önce

o tarz derken netarz

candan 7 yıl önce

bu programdan iyi olarak lisanslı programlar var burda ücretsiz dirver programlar katagorisinden bahsediyoruz