Ücretsiz En İyi Şifre Yöneticisi Hangisi?

lion (595) 4 yıl önce sordu

Merhaba, birden fazla hesap kullandığım için şifreleri hatırlamak zorlaşmaya başladı şifre yöneticisi kullanmayı düşünüyorum. Kullanabileceğim ücretsiz ve güvenli şifre yöneticileri önerirseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

@lion  sana PASSWORD MEMORY 7 öneririm uzun yıllardır kullanırım.  Bugüne kadar tüm ihtiyaçlarıı karşıladı. Buradan indirebilirsin.  http://www.codeaero.com/password-memory/

  • Kullanımı kolay bir parola yöneticisi
  • Ücretsiz
  • .fdb uzantılı bir veritabanı oluşturuyor. Tüm kullanıcı adı ve paroları burada tutuyor. Bu dosyası dilersen USB bellekte taşıyayabilirsin.
  • Veritabanı dosyası şifreli ve tüm veriler bo dosyanın içinde şifreli saklanıyor.
  • Çevrimdışı çalışıyor. Yani tüm parolalar bilgisayarında tutuluyor.

lion 4 yıl önce

teşekkürler ツ