Ücretsiz Vpn Bulamıyorum

birhankg (21) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar torrent indirmek için piratebay sitesini kullanmam gerek ve yasaklanmış nasıl indirebilirim ve güzel ücretsiz bir vpn verebilirimisiniz torrent indirmek için

Toplam 7 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Psiphon nedir, nasıl kullanılır? Kullanabilirsin.  Ücretsiz sürüm Psiphon 2Mb/s hız limiti var. Fakat  web sitelerinde gezinmek için yeterli bir hız. .torrent dosyası indirmek için de rahatlıkla kullanabilirsin.

Psiphon kurulum gerektirmiyor, boyutu da oldukça ufak.

Artık ücretsiz ve sınırsız VPN bulmak neredeyse imkansız. Ücretsizlerin tamamında belli limitler var.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Masaüstü istemcileri olarak ücretliler dahi çalışamaz hale getirildi (hükümet ve BTK engellemeleri).

ZenMate Chrome tarayıcı uzantısı ücretsizdir, bununla PirateBay sitesine girmek problem olmaz:

ZenMate VPN - Chrome tarayıcı uzantısı (tıkla)

Veya Opera taraycıda gömülü VPN ile:

Windows PC için Opera tarayıcı (tıkla)

Fakat PirateBay sitesine VPN olmadandA girilebiliyor. DNS değiştirerek girmeyi denemelisin:

DNS Nasıl değiştirilir? (tıkla)

Google DNS 8.8.8 - 8.8.4.4

Open DNS 208.67.222.222 - 208.67.220.220

https://thepiratebay.org/ (tıkla)

birhankg 6 yıl önce

operanın gizli sekmeye özel vpn'i var o iş görür mü ?

temmuz 6 yıl önce

Fakat şimdi denedim, piratebay sitesi VPN'siz açılabiliyor. Hangi DNS'yi kullanıyorsun? Google DNS veya Open DNS ile girebilirsin @birhankg

temmuz 6 yıl önce

Evet, Opera'da gömülü VPN iş görebilir @birhankg

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ben Betternet kullanıyorum. Hem Chrome eklentisi, hemde Windows uygulaması sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ayrıca ücretsizdir.

Betternet for Windows (tıkla)

Betternet Chrome eklentisi (tıkla)

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

En kullanışlı ücretisz Psiphon 3  vpn programı kesintisiz hızlı 8 ülkeye seçeneği mevcut burdan indirin

protegrus (1) 6 yıl önce cevapladı

İstersen opera indirebilirsin onda ayarlardan vpn i etkinleştirip bedava sınırsız kullanabilirsin ben gayet memnunum

mutecessis (216) 6 yıl önce cevapladı

Yakın zaman önce zenmate ücretli oldu.

akdenizliim (1) 5 yıl önce cevapladı

phipson u tavsiye eden arkadaşlar hiç baktınız mı netten ip neresi gözüküyor ispanya diyor ama sorgulayınca istanbul çıkıyor bu program bi şe yaramaz yani

murat 5 yıl önce

Yanlışın var. Psiphon'un diğer VPN'lerden bir farkı yok. Hangi ülkeyi seçersen IP adresin orası görünür. Neyi, nereden, nasıl sorguladığını yazarsan daha iyi olur. Sen programı kapatıp öyle sorgulamşsındır kesin.