Ücretsiz VPN önerileri

wexu (1) 6 yıl önce sordu

Vikipedi kapalı, ona girecek. Kullanımı kolay, güvenli ve hızlı. Neti yavaşlatmayacak VPN tavsiyesi? Arada kaparım, hep açmam zaten. Kampanyalı olur, ücretsiz olur, deneme sürümü olmasın ama, özellikleri kısalıyor. Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Uzmanim.net'te daha önce bahsedilmiş VPN programlarına göz atabilirsiniz.

Uzmanim.net VPN etiketli konular

wexu 6 yıl önce

Sizin özel öneriniz?

omercik 6 yıl önce

CyberGhost öneririm. Kendim de kullanıyorum. O an hangi sunucu hızlıysa gösteriyor ve sana kolaylık sağlıyor. @wexu

wexu 6 yıl önce

Ücretli mi?

omercik 6 yıl önce

Verdiğim linkte gerekli bilgiler yer alıyor. @wexu

wexu 6 yıl önce

Link?

omercik 6 yıl önce

Yazdığım cevapta yazan "uzmanim.net vpn etiketli konular" yazısının üzerine tıkla. Burada uzmanim.net'te bahsedilen VPN programları karşına çıkacak. Ücretsiz istersen Betternet'i tavsiye ederim. @wexu

wexu 6 yıl önce

Dediğiniz ücretsiz olanı eklenti olarak indirdim. Pararılıymış. Ücretsiz içinde kart numarası istedi sildim.

omercik 6 yıl önce

Hangisini indirdin? @wexu

wexu 6 yıl önce

https://chrome.google.com/webstore/detail/betternet-unlimited-free/gjknjjomckknofjidppipffbpoekiipm?hl=en

omercik 6 yıl önce

Betternet ücretli değil. Ücretsiz sürümünü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor olmalısın? @wexu