Udeler programı çalışmıyor.Çalışan virüssüz Udeler var mı?

sapphire (66) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar udemyden bir eğitim seti indirmem gerekti.Eskiden çalışan ve pek çok eğitim seti indirdiğim bir udeler programı var bende.Şimdi indirmeye çalışıyorum hata veriyor.Programın tam adı:  Udeler | Udemy Course Downloader -v1.10.3

Güncel çalışan virüssüz bir program var mı?

Toplam 1 cevap

tolgaborakan (1) 1 yıl önce cevapladı

Udemy'den kurs indirmek için tek seçenek olan Udeler uzun zamandır çalışmıyor. Daha önce ben de sizin gibi araştırmaya girdiğimde Github üzerinde çalışan bir Udemy kurs indirici bulmuştum ama virüslü olduğu için çok uzun süre kullanmadım. Yeni ve güncel alternatifler için konuyu takipteyim.