UE-46D5000 Samsung Led Tv için Wi-Fİ adaptör önerileri

dnzclk44 (19) 5 yıl önce sordu

Televizyonum için adaptör almayı düşünüyorum daha önceden bir kaç adaptör denememe rağmen olmadı televizyonumun modeline göre bir adaptör önerir misiniz

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Böyle bir ürün var gördün mü? Samsung Wireless LAN Adapter (Smart TV)  yazdım ama sonra UE-46D5000  modelini bir inceledim. Samsung UE-46D5000  modeli Wi-Fi desteğine dair bir şey göremedim. Üzerinde USB portu olması WiFi adaptör bağlanabilir anlamına gelmiyor.  UE-46D5000  modeli Wifi destekliyor mu? Bundan emin misin?

dnzclk44 5 yıl önce

Evet çünkü televizyon bağlantı seçeneklerinde kablosuz seçeneği var ve bastığımda adaptör bağlamamı istiyor

hakan 5 yıl önce

@dnzclk44 o zaman yukarıdaki verdiğim linkte bulunan modeli deneyebilirsin.

dnzclk44 5 yıl önce

@hakan Ama satın aldıktan sonra televizyon uymazsa geri iade yapılabiliyor mu onu düşünüyorum

hakan 5 yıl önce

@dnzclk44 bundan emin olmak için Samsung desteği arayabilirsin. Onlar sana bu cihaz televizyonunuzla uyumlu ya da değil der. Böylece uyumlu derlerse alabilirsin. 444 77 11 telefon numarası durumu bize bildirirsin.