UnifL nedir, ne işe yarıyor?

xmusax (3) 9 yıl önce sordu

http://leshcatlabs.net/2014/12/23/leshcats-catalyst-14-12-omega-unifl/

 Catalyst 14.12 Omega UnifL nedir?  Catalyst 14.12 Omega UnifL  ne işe yarar?

İndirmeli miyim?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

UnifL nedir?

Laptop bilgisayarların çoğunda artık çift ekran kartı mevcut. AMD ve Intel ekran kartlarını barındıran notebooklarda bazı sorunlar yaşanabiliyor. UnifL özelleştirilmiş bir sürücü paketidir.

AMD/Intel  ekran kartına sahip notebooklarda ekran kartları arasında geçiş yapmak zaman zaman sorun olabiliyor.  UnifL özelleştirilmiş sürücü paketi AMD ve Intel kartlar arasındaki geçişi sağlayan özel bir sürücü.

UnifL şu kartları destekliyor:

AMD 3xxx/4xxx/5xxx/6xxx/7xxx/8xxx Series

Intel HD/HD2000/HD2500/HD3000/HD4000/Iris/Haswell CPU gömülü ekran kartı

UnifL  sadece 64 bit Windows sürümlerini destekliyor. Yani Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit ve Windows 8.1 64 işletim sistemleri destekleniyor. 32 bit desteği yok. Tam adı Catalyst 14.12 Omega UnifL olarak geçiyor.

xmusax (3) 9 yıl önce cevapladı

4000 içinde 4600 giriyormu

ekran kartlarım

AMD Radeon R5 M230

Intel(R) HD Graphics 4600

Ben yükleyeyimmi Amd nin ayarını en üst düzeye getirince hata veriyorda