UninstallMonitor.exe - Sistem hatası

seferulas1990 (1) 7 yıl önce sordu

Windows 8.1 Pro işletim sistemimi açtığımda bir hata ile karşılaşıyorum ve bu 4 gündür olan birşey 4 gün önce böyle birşey çıkmıyordu karşıma bende anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hata şu şekilde

UninstallMonitor.exe - Sistem hatası
Program, rtl120.bpl bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Toplam 4 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@turansmsk10 arkadaşın dediği gibi sistem geri alma  olabilir

veya alta bulunan görev yöneticisi çubuğuna sağ tıklatın görev yöneticisini tıklatın / başlagıç tıklatın burda

hata veren nesne yi göreceksiniz üzerine tıklatın ve devredışı bırakın bilgisayarı yeniden başlatın sorununuz giderilecektir

turansmsk10 7 yıl önce

@alattin bakarmısın candan @turansmsk10 yazdığı halde bana bildirim gelmedi

alattin 7 yıl önce

@turansmsk10 yanlışlıkla kullanıcı adına link vermiş. @ işareti ile kullanıcı adı girildiğinde sistem otomatik bildirim atiyor. ilave link vermeye gerek yok @candan

candan 7 yıl önce

anladım evet @alattin hocam

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Büyük İhtimal bilgisayarına virüs bulaşmıştır bendede böyle oldu . Bilgisayara Format atarsan düzelir ama önce bir sistem geri yükleme yapmayı dene : http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

seferulas1990 (1) 7 yıl önce cevapladı

dediğiniz herşeyi yaptım fakat hala aynı sorun devam ediyor :(

turansmsk10 7 yıl önce

format atarsan düzelir ben attım düzeldi @seferulas1990

seferulas1990 7 yıl önce

teşekkürler başka çözümü yokmu peki

candan 7 yıl önce

format atmayı değecek bir hata değil düzeltilir

seferulas1990 7 yıl önce

soruma cevap veren yardım eden herkese çok teşekkür ederim sorunu format atmadan çözdüm teşekkürler

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

uninstallmonitor.exe dosyası IObit Uninstaller 5 uygulamasına ait. IObit Uninstaller 5 uygulamasını kaldırırsanız sorun düzelecektir.

Kaldırma sırasında hata veriyorsa IObit Uninstaller 5 programını yeniden kur. Daha sonra kaldır.

seferulas1990 7 yıl önce

fakat o programı kaldıramıyorum hata veriyor

hakan 7 yıl önce

cevabını düzenledim.