Unlocker nasıl kullanılır?

reklamdannefreteden (26) 9 yıl önce sordu

Unlocker indirdim fakat kullanmayı bilmiyorum. Unlocker nasıl kullanılır?

Toplam 2 cevap

phraqon (1) 2 yıl önce cevapladı

Video gizli olarak görünüyor indirebileceğimiz güvenli bir link varmı?

alattin 2 yıl önce

Yenisini çeker atarım birazdan

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Unlocker oldukça eski ve artık güncel olmayan bir yazılım.

Kullanımı oldukça basit. Unlocker sağ tuş menüsüne kendini ekliyor. Silinemeyen klasör ya da dosyayı sağ tuşla tıkla Unlocker seç. Daha sonra Process penceresinde uygulama adı göreceksin onu seç. Unlock seçeneğini seç.  Daha sonra dosyayı istediğin gibi silebilirsin.