Upload hızı 0.00 olarak gözüküyor, nasıl çözebilirim?

bruhmomento (3) 3 yıl önce sordu

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi Upload (yükleme) hızı 0.00 olarak gözüküyor;

Bu sorunu nasıl çözebilirim, veya çözülmesi için beklemeli miyim? Yoksa Adil Kullanım Kotasından mı kaynaklanıyor bu? Bilgisi olan biri (leri) bilgi verirse, sevinirim.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Pinginizde aşırı fazla, arka planda herhangi bir uygulama falan çalışıyor mu?

bruhmomento 3 yıl önce

@hydra Genellikle Discord ve Spotify uygulamalarını kullanıyorum, arka planda hiçbir uygulama çalışmıyor.

hydra 3 yıl önce

video falan uplod edebiliyor musun? @bruhmomento

bruhmomento 3 yıl önce

@hydra Denemedim

hydra 3 yıl önce

dener misin? @bruhmomento

bruhmomento 3 yıl önce

@hydra Onu değilde, soruda belirttiğim resimi de Discord'a upload edebildim.

hydra 3 yıl önce

Modemi kapatıp açıp tekrar farklı farklı sitelerden test ettin mi? etmediysen dene bi. @bruhmomento