Ürün garantisi

salih21 (3) 3 yıl önce sordu

Sony Psp 3006 model konsolum var fakat ön kapağı ve öndeki tuşlar yerinden çıktı ve açılmıyor. Ürünün garantisi var acaba psp konsollarını teknik servis yapar mı?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Kullanıcı hatası diyip teknik servis ücret talep edebilir, şu durumda en net bilgiyi teknik servise ayrıntılı bir şekilde anlatarak öğrenebilirsin.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Senden tamir ücreti almak için ellerinden geleni yapacaklardır fakat sende para vermemek için çaba sarfede bilirsin