USB bellek açılamaması nedeni saptandı.

onayli (1) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar, USB bellek görmeme sorununu, register deki  VID_0781 isimli kayıtlardan kaynaklanıyor ve silinmesi gerekiyor. https://kb-tr.sandisk.com adresli siteside anlatılıyor. Register üzerindeki VID_0781 isimli kayıtların çoğunu sildim ama iki tanesi kilitli ve silmeye izin vermiyor. DOS komutları ile register e ulaşma imkanı var mıdır?  Veya register e müdahale edebilen program biliyor musunuz?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce cevapladı

Eğer kayıt defterinden girdi silmek için program arıyorsan bunlara bakabilirsin.

  • regownershipex
  • regassassin

ybaskin34 3 yıl önce

@onayli özelden konuyla alakalı link atacam.