USB bellek bozuk veri sorunu

gncr (9) 6 yıl önce sordu

USB belleği bilgisayara takıp açtığımda böyle bir görüntüyle karşılaştım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum

Toplam 5 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Virüs Taraması yapmalısın.
MalwareBytes
Bilgisayarında yüklü olan antivirüs programları ile de tarama yapmalısın

Chkdsk Yapmalısın CHKDSK Nasıl Yapılır ? (TIKLA)

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Çözüm derken ne istediğini daha belirgin şekilde yazmalıydın. Eğer mevcut dosyalardan vazgeçersen USB belleğini biçimlendirirsin olur biter, bellek yeniden kullanılabilir hale gelir.

temmuz2004 6 yıl önce

@temmuz bendede öyle oluyor

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Arkadaşım Flasha Ram İşlemini Yaptıysan . Normal'dir.

ReadyBoost Flash'dan Pc'ye Ram Verme Aracıdır.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen USB belleği RAM olarak kullanmayı falan denemişsin. ReadyBoost ibaresinden öyle anlaşılıyor. Önemli dosyalarını bir kenara atıp flash diskini biçimlendirebilirsin, bunun en iyi ve en pratik çözümü budur.

gncr (9) 6 yıl önce cevapladı

1. dosyalar ready bosst olayını yapmadan önce de öyleydi. bilgsayar kasınca yanlışlıkla açıldı ve hemen iptal ettim.

2. isteğim biçimlendirmeden dosyaları kurtarmak

omercik 6 yıl önce

Gördüğümüz kadarıyla flash diskinize erişebiliyorsunuz, dosyalarınıza erişmeden herhangi bir sıkıntı var mı?

gncr 6 yıl önce

Sorunun ta kendisi o. Dosyalar açılmiyor