USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor ?

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce sordu

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor ?

USB Bellek Dosyaları Nasıl Görünür Yapılır ?

Toplam 2 cevap

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

USB belleğinizi başka bir bilgisayara takıldığında bazen dosyalar gözükmüyor . Bunun  çözümüde bu :

İlk Önce USB türnüze bakıyorsunuz . Edit : E:

Daha Sonra armaya cmd yazıp karışımıza çıkan seçeneği açıyoruz .

Ondan Sonra USB Türünüzü yazıp ( Yani E: gibi ) enter ' a basıyoruz .

Ve Son olarak ''attrib /s /d -r -a -s -h'' komutunu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve yine enter ' a basıyoruz .

Enter ' a bastıktan sonra yazı çıkmasını bekleyin o yazı çıkınca belgelriniz ve dosyalarınız geri gelcektir . Belgeleriniz Ve Dosyalarınız dışındaki diğer dosyaları silebilirsiniz .

Benden Bu Kadar . Emeğe Saygı :)

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

İki yıl önce aynı paylaşım yapılmış. Lütfen paylaşım yapmadan önce arama yapın.

usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor

Aksi takdirde bu paylaşımlara ceza uygulanır.

turansmsk10 7 yıl önce

@alattin ama benimki başka bir şekilde

alattin 7 yıl önce

@turansmsk10 ben bir fark göremedim iki çözümde gizli olan dosyaları attrib komutu ile göstermeyi anlatıyor. Eğer bir fark varsa bunu çözümde belirmelisin. Başlıkta birebir aynı olmamalı

turansmsk10 7 yıl önce

@alattin fark var benim komutum : ''attrib /s /d -r -a -s -h'' ama onunki : attrib -H -R -S /S /D E:\*.*

alattin 7 yıl önce

@turansmsk10 tek fark -a parametresi. -a parametresi sadece arşiv özelliğini kaldırır. -a parametresinin bu komutta amaca uygun bir faydası yok. Olmasa da olur.

turansmsk10 7 yıl önce

@alattin o zaman silimmi çözümü

alattin 7 yıl önce

@turansmsk10 kalsın. Sonraki paylaşımlarda dikkat edersen sevinirim. Sağol anlayışın için.

turansmsk10 7 yıl önce

@alattin önemli değil