usb bellek şifreleme

kerem52 (37) 9 yıl önce sordu

arkadaşlar 8gb toshiba usb belleğim var ve buna şifre koymak istiyorum rohos olmadı başka program önerirseniz sevinirim rohos her seferinde yanıtvermiyor diyip donup kalıyor lütfen bi öneri şifre koymam lazım

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

USB bellek şifreleme için aşağıdaki programları kullanabilirsiniz

USB Safeguard

Bu program USB bellekteki verileri şifreliyor. Ücretsiz. Fakat Ücretsiz sürümü 2GB limiti var. Daha fazlası için satın almak gerekiyor.

Birde USBCrypt var. Fakat bunu hiç denemedim. Bu program ücretli bir program

Bir de Hakan'ın yazmış olduğu bir çözüm vardı: Dosya şifreleme / klasör şifreleme nasıl yapılır?