Usb bellekle format nasil atilir ? , USB Flash disk ile nasıl format atarım?

tukle (5) 10 yıl önce sordu

Usb  bellek kullanarak format nasil atabilirim ?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/windows-7-usb-kurulum/681

Bu linkte bir USB bellek nasıl Sistem kurulum diskine çevrilir anlatılıyor.  İşlemi yerine getirdikten sonra bilgisayarı usb ile açıp bilgisayarınızı formatlayabilirsiniz.

yasinbilgin (11) 8 yıl önce cevapladı

Tabi bios'tan boot seceneginin usb olması gerekli aynı cd'de oldugu gibi ayrıca Novicorp WinToFlash Lite programı ile elindeki iso windows kurulum kalıp dosyasını usb'ye veya elindeki windows kurulum cdsini usb'ye boot etmen mümkün