USB bilgisayara takılıyken bakılan fotoğraflar, usbyi çıkardıktan sonra gözükür mü?

kullanici880474 (3) 3 yıl önce sordu

USB takılıyken bakılan fotoğraflar bilgisayarda bir yere kaydolur mu ve USB çıktıktan sonra PC’de açılabilir mi? Ben USB’yi bilgisayara taktım lakin içinde eski fotoğraflar varmış onlardan 1-2 tanesini açtım baktım sonra komple flash bellekteki bütün verileri Dosyalar fotoğrafları silip flash belleği çıkardım. Şimdi sorum şu bilgisayarda kalmış olabilir mi görüntülediğim fotoğraf?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

USB belleğini sıfırladıysan fotoğrafları kurtarma şansın yok diye biliyorum fakat ek bir programla belki "belki" kurtarabilirsin ihtimal veremem.

kullanici880474 (3) 3 yıl önce cevapladı

Nerede gözüküyor peki hocam hangi klasörde temp’de filan mı?