USB BİR SÜRE SONRA ÇALIŞMIYOR

kahramanca42 (61) 7 yıl önce sordu

Selamun Aleyküm benim laptobumun 3 usb yeri var.Hepsi bilgisayar açılınca çalışıyor.Fakat 2 si bir süre sonra çalışmıyor.Nedeni ne olabilir yeni format attım.Fortmattan öncede böyleydi driverdamı sıkıntı vardır acaba yardımınıza ihtiyacım var.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Anakart çipsetini öğren (laptop marka ve modeline görede araştırabilirsin) ve sürücüsünü download ederek yükle, problemin düzelmesi lazım.

Edit:

Lenovo destek (tıkla)

kahramanca42 7 yıl önce

http://i.hizliresim.com/RQV6DR.jpg ben pek anlamıyorum bu işlerden link atarmısınız fotoğrafta anakart yazıyor

kahramanca42 7 yıl önce

Driver linkini

ataberkthepro 7 yıl önce

bilgisayarın marka ve modelini atarsan yardımcı olabilirm

temmuz 7 yıl önce

Mesajımın altına ekledim.