usb ile format atamıyorum sistemim eski bios usb görmüyor

emresyr76 (1) 4 yıl önce sordu

bilgisayarım biraz eski ve eski biosa sahip usb ile format atmak istiyorum fakat usb görmüyor yardımcı olursanız sevinirim. youtubeden eski bios bilgilerini içeren videolar izledim fakat benim onların biosundan da farklı çözemedim

Toplam 2 cevap

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

usb belleği usb porta taktığında bilgisayarın kendisi usb belleği görüyormu

genius (190) 4 yıl önce cevapladı

@gorele28  arkadașın dediğini yap eğer görmüyorsa, DVD Romun varsa bir boș DVD alıp sistemini oradan kurmaya çalıș.