Usb li mouse arada çalışmıyor

xazxaz10 (55) 7 yıl önce sordu

Usb li bir mouse um var arada çalışmıyor mouse nun işigi yanıyor bilgisayar görüyor ama işlenmiyor tıklıyorum olmuyor.Bilgisayarı yeniden açıyorum düzeliyor birsüre sonra yıne gidiyor.Nedeni nedir

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Önce farklı bir mouse ile dene, sonuç değişmezse anakart sürücülerini güncelle (veya yeniden yükle).

Eğer problem mouse'un bozulması değilse ve sürücü güncelleme/yeniden yükleme imkanıda olmazsa bir çözüm alternatifi olarak Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

xazxaz10 7 yıl önce

PC ye daha yeni format attım yanı geri alsamda bir farkıl olmaz zannediyorum. Windowsu gücelledikten sonra oldu bu olay

xazxaz10 7 yıl önce

driver ları gücelledim sorun kalktı tekrar ederse yıne yazarım sagol

temmuz 7 yıl önce

Tamam, geçmiş olsun.

edizgokaslan (28) 7 yıl önce cevapladı

bende de böle bi sorun olmuştu format atırdım geçti ama sen ilk önce driverları tanıtmalısın