USB sürücü (evrensel seri veri yolu denetleyicileri) kurulumu nasıl yapılır?

lawless060 (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba.Ben Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicilerini sildim ama o sildiğim driverları geri yüklemem gerekiyor. Ama USB sürücü kurulumu nasıl yapılır bilmiyorum.

Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicileri indirme nasıl yapılır?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Yada anakart (chipset) sürücülerini yeniden yüklemelisin. Anakart marka ve modeline göre aramalısın. Veya -markalı bir PC ise- PC satıcısının sitesi destek sayfasından..

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarın laptop mu masaüstü mü? Laptopsa tam marka ve modelini, masaüstü ise anakart marka ve modelini yazarsan sistemine uygun USB sürücüleri indirme linkini bulman konusunda yardımcı oluruz.