usb wifi adaptoru tavsiyesi

kullanici5823 (-25) 8 yıl önce sordu

Merha ben usb wifi adaptoru alacağım komşumuzdan kulanicam mesafe 35 metre 3 duvar var neye dikat ederek almaliyim baska baska marka cihazla uyumluk gosterir mi?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

USB Wireless adaptör için 35 Metre az bir mesafe değil. Bu sebepten

Bütçeniz el veriyorsa (çok fark yok)

  • Çift antenli
  • 300Mbps
  • 5 dbi anten

özelliklerine sahip bir usb Wifi  adaptör alırsanız sorun çıkarmaz.  Wifi adaptörler modemler ile uyumludur. Bir uyum sorunu çıkartmazlar.  802.11b, 802.11g, 802.11n standartlarını destekler genelde yukarıdaki özelliklere sahip bir Wifi adaptör.

Fiyatı da sanırım 60-70 TL civarında. Antensiz de alsanız işinizi görecektir ama sinyal kalitesi düşük olacaktır.

kullanici5823 (-25) 8 yıl önce cevapladı

Sinyal gucu 50 geliyor bu isimi gorurmu hocamhttp://www.hepsiburada.com/dark-rangemax-300mbps-cift-antenli-wireless-n-usb-adaptor-dk-nt-wdn300hp2a-pm-bd100767