uTorrent "Yüklenemiyor unknown error" hatası

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

İndirdiğim torrenti açmaya çalıştığım zaman Yüklenemiyor unknown error hatası alıyorum. Hatanın çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Utorrent'te bununla ilgili bir hata var. Unable to load (torrent adı) - unknown error ya da Yüklenemiyor (torrent adı) - unknown error / bilinmeyen hata mesajı uTorrent'te bulunan bir hatadan kaynaklanıyor.

Çözüm için şu yolu deneyebilirsin:

  1. uTorrent'i aç.
  2. Options (seçenekler) > Preferences (Tercihler) > General (Genel) yolunu izle.
  3. Bu ekranda Associate with torrent files  / Torrent dosyaları ile ilişkilendir seçeneğini tıkla.

Bu işlemden sonra Yüklenemiyor unknown error hatası çözülecektir diye düşünüyorum.

taha17 7 yıl önce

kırmızı "gönderiliyor" yazıyor öyle kalıyor bu seferde