uudjvu uzantılı fidye virüsü

kullanici417880 (3) 5 yıl önce sordu

İyi günler, fotoğraf ve video ile ilgili bir işyerinde çalışıyorum, internetten indirdiğimiz bir programdan kaynaklı uudjvu uzantılı bir virüs bulaştı. Bununla ilgili çözüm varmıdır.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Stop fidye virüsü nedir, stop fidye virüsünün şifreleri çözmek mümkün mü? linkinde deneyebileceğin bir yöntem var. Bazı kullanıcılarda başarılı olabiliyor. Eğer linkte bahsedilen çözüm işe yaramazsa yapabileceğin bir şey yok şuan için.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

İnternette biraz araştırdım, konu hakkında pek bir bilgim yok ama sana araştırdığım kadarıyla şunları önerebilirim;

Malwarebytes veya HitmanPro ile bilgisayarını tarayabilirsin (Belgelerin kurtulmuyor sanırım)

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

Konu hakkında @alattin abi daha iyi yorum yapabilir.

Kaynak: Malwaretips.com

kullanici417880 5 yıl önce

Sağolun arkadaşlar umarım çözeriz