uydu ayarlama yapamiyorum

mikser (1) 9 yıl önce sordu

Gold Master Gm109STA model uydu alıcının ayarını yapmak isyiyorum

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Bütün marka ve model receiver'ların temel özellikleri aynıdır. Daha önce açılan ilgili konulara bak. Özet olarak 11844 V (Dikey) 2222 3/4 girilmiş transporder'ı seçeceksin ve şebeka/ağ/network/nit (bu dördünden biri.. zira hepsi aynı anlama gelir, receiver'a göre bunlardan biri olur) açık olarak kanal araması yapacaksın. Hepsi bu kadar.