Uygulama Açılmama Sorunu (Launch.exe Hatası)

soriano97 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar.Yeni kaydoldum.Bi süredir yaşadığım problem var bilgisayarımda.Başlıktaki gibi bazı uygulamalar açılmıyor ve işin garip tarafı hiçbir hata-uyarı da almıyorum.Çok araştırdım güncel antivirüs programlarıyla tarattım, malvare programları kullandım, kayıt defteri düzenleyici programlar kullandım ama nafile.Bide windows gezgini durdu hatası alıyorum genellilke bilgisayar açıldığında.Windows 7 kullanıyorum.Sistem geri yükleme noktam olmadığı için yapamıyorum ve format atmakta son çarem.Sormak istedim yardımcı olabilecek birileri var mı?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Launch.exe bir nevi virüs bu virüsü algılayan tek program avast antivürüs indirin ve tarattırın

sorununuz düzelir