Uygulama devre dışı bırakma

newabadit (5) 4 yıl önce sordu

Telefonumda yüklediğim uygulamaları devre dışı bırakma özelliği yok. Ben en azından whatsapp için bunu istiyorum. Eski telefonumda vardı ama bu telefonumda ayarlara girince sadece 'zorla durdur' ve 'kaldır' butonu var. Zorla durdurunca mesajlar yine geliyor, ben gelmesinı istemiyorum. Bunu yapabileceğim bir yöntem/app var mı? Root gerektirmeyen.

darkcrak 4 yıl önce

Telefonunun markası modeli?

newabadit 4 yıl önce

Huawei p smart

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Her telefonda var uygulama devre dışı bırakma özelliği şu adımları izle.

1.Çözüm: Bu yöntemle uygulamayı durdurursun fakat devre dışı kalmış olur

  1. Ayarlara gir
  2. Ayarlardan da Uygulamalar'ı seç
  3. Uygulamalardan da yine uygulamalar'ı seç
  4. Ve buradan devre dışı bırakmak istediğin uygulamayı seç
  5. Burdan da zorla durdur'u seç.

2.Çözüm: Bu yöntem ile uygulama telefonu yeniden başlattığın zaman veya açtığın zaman telefon ile açılmaz yani başlamaz

  1. Ayarlar'a gir
  2. Ardından pil
  3. Pilden de uygulama başlatma
  4. Buradan telefonun başlarken açılmasını istemediğin uygulamaları devre dışı bırak

newabadit 4 yıl önce

İnternete tekrar bağlanınca yine açılıyor

newabadit 4 yıl önce

Tamamen kapanmıyor

newabadit 4 yıl önce

İkisini de denedim, ikisinde de 3 dk mesaj gelmiyor ama 3 dk geçince mesaj bildirimleri geliyor

darkcrak 4 yıl önce

:/ @newabadit