Uygulama geçersiz! Lütfen yeniden yükleyin

alivecan (337) 5 yıl önce sordu

Bandicam uygulaması daha düne kadar çalışıyordu. Bugün açmak istediğimde Uygulama geçersiz!  Lütfen yeniden yükleyin mesajı veriyor sorun ne olabilir?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Yüklediğin uygulamayı kaldırmalı ve yeniden yüklemelisin. Üzerine kurmayı deneme. Eğer Crackli kullanıyorsan uygulama iptal olmuş demektir. Yani Crack artık işe yaramıyor anlamına gelir. Bu durumda ne yapılması gerektiğini biliyorsun.

alivecan 5 yıl önce

Evet uygulama crackliydi.. Yeni sürümü indirdim sorun düzeldi..

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Bandicam'ı craftli ve full şekilde kullanıyorsan Bandicam'a girmeden önce interneti kapatıp gir, program açıldıktan sonra interneti açabilirsin. Unutma üst ortada www.bandicam.com yazısı'nın çıkmasını istemiyorsan bu dediğim yöntemi yapman gerekiyor.