Uygulama Hatası "smss.exe" sorunu nasıl çözülür?

0050 (15) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımı her açtığımda smss.exe - uygulama hatası şeklinde bir hata alıyorum

Tamam düğmesine basınca bilgisayar mavi ekran hatası veriyor mavi ekrandaki hata INVALID_KERNEL_HANDLE şeklinde

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

başlagıçta çalışan veya görev yöneticisi zaman kitaplığından smss.exe görevi sonlandır ve sil program ekle kakdırdan son indirdiğin aynı tarihli programları kaldır  yine olmassa yaz

0050 8 yıl önce

görevi sonlandır deyince erişim engellendi hatası veriyor

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Uygulama Hatası "smss.exe" sorunu nasıl çözülür? Sayfamızdaki adımları uygulayarak sorununuzu çözebilirsiniz.