uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı

kubilay (16) 9 yıl önce sordu

Oyun yüklerken bu hatayı alıyorum  = C/Users/hp/Downloads/oyun adıSetup.exe

Uygulama yan yanayapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı. Daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxtrace.exe aracını kullanın. penceresi çıkıyor .

Oyun daha önce oynadığım bi oyun / resmi sitesinden indiriyorum defalarca denedim ama yine bu hatayla karşılaştim . Google Chrome kullanıyorum işletim sistemim windows8  Bu hatadan nasıl kurtulabilirim ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı hatasının sebebi

Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2010

paketlerinden bir veya bir kaçında yaşanan bozulmalardır.

Bı paketleri Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler bölümünden görebilirsiniz.

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı çözümü için şunları yapın:

  1. Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler e girin.
  2. Size yüklü olan Microsoft Visual C++ paketlerini teker teker kaldırın.
  3. Bilgisayarı yeniden başlatın.
  4. Hangi paketleri kaldırdısanız google üzerinden aratın ve Microsoft sitesinden tekrar yükleyin.

Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı hatası çözülecektir.