Uygun fiyata ledli gaming klavye önerileri

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Logitech G300S Mouse Alacağım Ama Yanında Birde Klavye Alacağım Ancak Ledli Olmalı Ve Ğ,Ü,Ö,Ç Gibi Harfler Olmalı.

Hoparlör Falan Lazım Onun İçin Ne Kadar Az O Kadar İyi.

Logitech Hoparlör Ve Logitech G300S Buldum Klavye'de Logitech Olursa İyi Olur Ama Neyse.

Tek Renk Olmasın Ya Yanıp Sönsün Yada Aynı Anda Renkler Yansın.

Toplam 3 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı
En ucuz renkli/ışıklı klavye Tigoes K9 Bencede mükemmel bir klavye.. ucuz istiyorsan tavsiye ederim

malgibiolan 6 yıl önce

Türkçe harfler yok @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@malgibiolan var

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Tigoes K9

Hemde Ç,Ğ,Ü,İ.Ö Harfleri Var

combine (9) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba sadece tavsiye ben bu seti 2 yıldır kullanıyorum bir bakın isterseni mouse'si öyle şekilli birşey olmasada önemli olan bence alışmak işte link :)

Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set (tıkla)