Uygunsuz Site Virüsleri

oguzsasi1 (13) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımı cuma günü açtığımda masaüstünüz hazırlanıyor dedi ve regeditten ayarlamalar yaparak düzelttim şimdi ise hitmanpro ile taratırken uygunsuz erotik siteler browserlarda cache oluşturmuş antivirüs yüklememe izin verilmiyor antivirüsler silemiyor . Bana yardımcı olabilirmisiniz ? Site örneği : pornxxx vb. torrentde indiremiyorum yardım edebilirseniz çok iyi olur.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Bu tür tarayıcı virüslerine karşı izlenecek yol şurada net bir şekilde anlatılıyor: chrome reklam virüsü

Adımları takip ederseniz bilgisayarınızda hem zararlı yazılımlar silinir hem de bilgisayarınız hızlanır.