uyku modu sorunu

kerem52 (37) 9 yıl önce sordu

arkadaşlar bilgisayarım windows8 64-bit  bilgisayarımın markası lenovo G510 bilgisayarımın ekranını kapadığımda(ekran kapağını indirdiğimde) eskiden kendi uyku moduna alıyordu önde ışıklar sönüyor sadece bir tanesi yanıp sönüyordu fakat artık ışıklar sönmüyor uyku moduna geçmiyor bende o şekilde bıraktığım için çok ısınıyor uyku moduna geçmemesi neden kaynaklanıyor olabilir? şimdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba ,

Denetim masası > Sistem ve güvenlik > Güç seçenekleri sayfasına gel sol tarafta 'Ekran kapatıldığında yapılacakları seçin' seçeneği var oraya tıklayıp ister uyku istersenizde kapatma seçeneğine ayarlayabilirsiniz