Uyku Modunda İndirme Devam Edermi ?

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Başlıktanda Gördüğünüz Gibi Bilgisayarı Uyku Moduna Alsam Torrentde İndirme Devam Edermi Bunu Merak Ettim Cevaplarsanız Sevinirim.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Download devam ederken uyku moduna girermi önce ona bakmak lazım. Bu şekilde uykuya girerse zaten download'ın devam edip etmediğide görülmüş olur. Yani bunlar basit bir şekilde uygulamalı tecrübe edilerek görülebilir, öğrenilebilir.

nizi666 7 yıl önce

Peki Uyku Modunun Herhangi Bir Kötü Yanları Varmıdır ?

temmuz 7 yıl önce

Ne olabilirki? Hiçbir kötü veya olumsuz bir yanı yok merak etme :) Tersine enerjiden tasarrruf, donanımlaların dinlenmesi, rahatlaması, giderek daha uzun ömürlü olması, sistem ısısının düşmesi ve uyku sonrası canlandırıldıktan sonra sistemin daha düzgün ve stabil çalışması vs çok çeşitli faydası olur. Zaten güç seçeneklerinin default ayarları ile sistem, belirli süre kullanılmadığı hallerde otomatik uykuya girer.

nizi666 7 yıl önce

Çok Teşekkür Ederim Abi

temmuz 7 yıl önce

Kolay gelsin :)

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Uyku modunda ağ kartı da uyutulacağı için indirme işlemi devam etmez. Adı üstünde uyku modu olduğu için bu tür donanım birimlerinin enerjisi kesilir. O yüzden uyku modunda indirme yapamazsın

nizi666 7 yıl önce

Teşekkürler :)