Uzantı yükleme hatası : Uzantı şuradan yüklenemedi. Bildiri dosyası eksik ya da okunamıyor

hakan (15424) 7 yıl önce sordu

Google Chrome'u açmak istediğimde şu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum ve Chrome açılmıyor:

Uzantı yükleme hatası : Uzantı şuradan yüklenemedi C:\Program Files(x86)\ Google\Chrome\Application\resources\gaia_auth. Bildiri dosyası eksik ya da okunamıyor

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Uzantı yükleme hatası : Uzantı şuradan yüklenemedi. Bildiri dosyası eksik ya da okunamıyor hatasının çözümü nedir?

Google Chrome'u açmak istediğinizde Uzantı yükleme hatası : Uzantı şuradan yüklenemedi. Bildiri dosyası eksik ya da okunamıyor hatası alıyorsanız Google Chrome yüklemeniz zarar görmüş demektir. Chrome'u onarmak için şu adımları uygulayın.

  1. Revo uninstaller programını buradan indirin ve kurun.
  2. Daha sonra Revo ile  Advanced Uninstall kullanarak Google Chrome'u kaldırın. chrome ait her şeyi silin.
  3. Daha sonra Windows ve R tuşlarına basın. Çalıştır penceresine %LOCALAPPDATA%\ yazın ve enter tuşuna basın.
  4. Açılan klasördeki Google klasörünü GoogleUzmanimNet olarak değiştirin.
  5. Bilgisayarı yeniden başlatın.
  6. Google Chrome indir adresini ziyaret edin ve Chrome'u indirip kurun.
  7. Yeniden kurulumdan sonra sorun düzelecektir.

Kurulum sonrasında Google Chrome'u açmak istediğinizde Uzantı yükleme hatası : Uzantı şuradan yüklenemedi. Bildiri dosyası eksik ya da okunamıyor hatası çözülecektir.