Uzantı Yükleme Hatası - Uzantı şuradan yüklenemedi

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Google Chrome tarayıcısını açmak istediğimde Uzantı yükleme hatası - Uzantı şuaradan yüklenemedi C:\Users\HP\AppData\Local\kefdflfkdfkdaasccccdcawdasdasdsa Manifest dosyası eksik veya okunamıyor hatası geliyor. Tamam butonuna basınca ancak Chrome açılıyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bu hatayı aldığına göre bilgisayarında zararlı yazılım veya bozuk eklenti yüklü demektir.

Önerim önce bilgisayarını Malwarebytes ile taratman: Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Daha sonra Google Chrome'u sıfırlaman: Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Bu işlemlerden sonra hem zararlı yazılım hem de eklenti silinmiş olacak