Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene instagram keşfet hatası

alivecan (337) 5 yıl önce sordu

instagram hesabıma nihayet girebildim ama bu sefer de keşfet bölümünde  Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene hatası alıyorum Keşfet beyaz ve boş açılıyor. Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Instagram da dünden beri sorun var ve düzeltemediler tam olarak. Bunlar itiraf etmiyor ama muhtemelen siber saldırı alıyorlar. Sendeki sorunda bununla alakalı olabilir.  Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene hatası instagram da sorun olduğunda ortaya çıkıyor.

Downdedector'den de kontrol ettim millet baya yorum yapmış. Pek çok ülkeden şikayet var. Boş ver git müzik, dinle kitap oku. Bu sana fırsat olsun. Instagram kendiliğinden düzelir. Sen bir şey yapma

alivecan 5 yıl önce

tamam abi beklicez o zmn yapcak bişi yok

alivecan 5 yıl önce

sağol hakan abi