Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası - 13 Mart 2019

alattin (16999) 5 yıl önce sordu

İnstagram a girerken Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasi aliyorum. Genel bir sorun mu var? Deneyen var mi?

darkcrak 5 yıl önce

Abi telefondan'mı girmeye çalışıyorsun yoksa bilgisayardan'mı

alattin 5 yıl önce

Telefondan @darkcrak

alattin 5 yıl önce

Ciktim tekrar giremedim hesaba

darkcrak 5 yıl önce

Alattin abi www.instagram.com sitesinden girmeye çalışır mısın

Toplam 3 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Bu sorun bende de oluyor. Arkadaşımda da oluyor. Sanırım instagram kaynaklı :)

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bende de "bilinmeyen bir ağ hatası oluştu" diyor. Anlaşılan Instagram dünya genelinde sunucu problemleri yaşıyor. Kısa süre içerisinde düzelecektir diye düşünüyorum.

darkcrak 5 yıl önce

Ömer abi ben'de giriyor instagrama

omercik 5 yıl önce

Sen şanslısın seni vurmamış sorun :) @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

Ömer abi İnstagram kullanmıyorum ama arada bi giriyom nadiren

toprak34 5 yıl önce

@darkcrak @farurhenho Bende giriyor fakat çok yavaş :)

darkcrak 5 yıl önce

@toprak34 yoğunluk fazla sunucular dolmuştur

kemal00 (24) 5 yıl önce cevapladı

genel sorun var facebook kaynaklı bir sorun