uzmanarda bu soruları kendin sorup kendin cevaplama yönetimini uzmanım net tarafından incelenmesini istiyorum

candan (4301) 8 yıl önce sordu

uzmanarda bu soruları kendin sorup kendin cevaplama yönetimini uzmanım net tarafından incelenmesini istiyorum umarım uzmanım net yöneticileri bunu değerlendirir

hakan 8 yıl önce

Hesap ile ilgili inceleme başlatıldı. Teşekkürler.

candan 8 yıl önce

teşekürler ederim hakan bey

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

benim puanımı aşğı düşürmen hiç önemli bile değil 545 puana bukadar kısa sürede ulaşılmaz uzmanım net yetkilileri bunu değerlendireceklerdir