Uzmanim akademi sitesinde yazılar küçük çıkıyor, ne yapmam lazım?

hitaf (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba, ben uzmanim akademi sitesinde js öğrenen bir öğrenciyim. Siteye girdiğimde yazılar küçük çıkıyor ve bu durum çalışmamı zorluyor. Yazılar eskisi gibi olmuyor. Sitdeki yazılar küçük, neden böyle?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Hangi tarayıcı ile kullanıyorsun? Tarayıcı sayfa zoom ayarın değişmik olabilir mi?

uzmanim Akademi sayfası açıkken CTRL + 0 tuşlarına birlikte basar mısın? Sorun devam ediyorsa bana Discord kanalımızdan ulaşabilirsin.  Kontrol edebilirim.

https://discord.com/invite/Z2fvsFsWPg