uzmanim.net akıllı tahtalarda neden yasaklı,neden açılmıyor?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Akıllı tahta da arkadaşla uzmanim.net e girmeye çalıştık "MEB GÜVENLIK SİSTEMİ" çıktı giremedik neden yasaklı? Meb neden uzmanim.net sitesini yasakladi?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Yasaklı olan uzmanim.net değildir. Sadece belirli sitelere izin vermiş olabilirler. İzin verdikleri siteler dışında hiçbir yere girilemiyor anladığım kadarıyla.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho nasil yani

omercik 5 yıl önce

Başka sitelere girebiliyor musun? Mesela facebooka @ozgurlol

ozgurlol 5 yıl önce

hayır @farurhenho

omercik 5 yıl önce

MEB akıllı tahtalarda her sitenin girilmesine izin vermiyor. Sadece kendi sitelerine girebiliyorsun. Uzmanim.net'e bu yüzden girememişsin. @ozgurlol

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Belli siteler hariç tüm siteler öyle.

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Ben de sadece bizi yasakladılar diye düşündüm bir an. Muhtemelen MEB sadece belirli sitelere erişim izni veriyordur. uzmanim.net de bu sitelerin dışında kalıyor.