uzmanim.net anasayfa ikonuna tıkladığımda farkli siteye yönlendiriyor.

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Az önce anasayfa ikonuna tıkladım farklı bir siteye yönlendirdi, görünmüyen bir reklam mı var yoksa cihazımda virüs mü var?

Yönlendirdiği site bu;

Kullandığım uygulama chrome canary

ilkaybaki16 5 yıl önce

Acaba uygulamadan kaynaklı olabilir mi, başka uygulamadan girmeyi dene aynı sorun olcak mı.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Şuan herhangi bir problem görünmüyor. Sorun tekrar ederse ekran görüntüsü veya mümkünse video alırsan sevinirim. Tam olarak ne olduğunu anlayalım. Yüklenen bir reklamdan kaynaklı sorun olabilir.

ozgurlol 5 yıl önce

@alattin turkcell60 telefonunda uzmanim.net hala açılmıyor

alattin 5 yıl önce

hata mı alıyorsun? @ozgurlol

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Bunun gibi bir sorun yaşayan başka kimse var mı? Ben de bir sorun görünmüyor hocam

alattin 5 yıl önce

sunucuda her şey normal görünüyor

ilkaybaki16 5 yıl önce

Bende de sorun gözükmüyor.