Uzmanim.net Bildirim gelmiyor?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum Posta kısmındaki mail ile sitedeki mail aynı Ayarlar kısmından,  Mail ile bildirim gelsine tıkladıgım halde bildirim gelmiyor. siteye giriyorum 2,3 tane bildirim var. anlatırmısınız

@alattin

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Bildirim mailleri Spam klasörüne düşüyor olabilir. Öncelikle bunu kontrol etmende fayda var. Ayarlar bölümünden  Bildirimler Mail ile gelsin ayarını açman yeterli normalde.

nvidiagtx 6 yıl önce

aynen Abi GEREKSİZ EPOSTA Bölümüne düşüyor, ama bildirim gelmiyor düzeltmenin yolu varmı

nvidiagtx 6 yıl önce

@alattin

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx ayn

alattin 6 yıl önce

Bildirim mailini spam klasöründe açtıktan sonra Spam değil olarak işaretlerseniz bir daha spama düşmez @nvidiagtx @temmuz2004

nvidiagtx 6 yıl önce

tamam abi