Uzmanim.net bildirim mail ile gelsin özelliği aktif olmuyor

researcher (17) 7 yıl önce sordu

bildirim özelliği neden aktif edilemiyor?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Şuan bu özellik geliştirme aşamasında olabilir. @alattin hocamız sorunuzu en doğru şekilde cevalandıracaktır.

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

@ismailsarp @mustafadalga bu özelliği ekleyip / eklememe konusunda kararsız kaldım. O sebepten sonraki güncellemelerde aktif etmedim. Bu özellik kısmi olarak var fakat kullanıcı tarafında açık değil. Fikriniz nedir? Gerekli bir özellik mi?

ismailsarp 7 yıl önce

Hocam mailini aktif kullanan birisi için bu özellik faydalı olacak gibi. Diğer şekilde uzmanim.net üzerinde giriş yapmadan bildirimlerini göremeyecektir.Bana kalırsa olumlu bir özellik.

researcher 7 yıl önce

@alattin hocam bende gelse çok güzel olur.Bazen sorduğumuz soruların cevaplarına bakmayı unutabiliyoruz.Ama e-mail hep acık olduğu için bir hatırlatıcı olarakta çalışır

alattin 7 yıl önce

@ismailsarp @mustafadalga bi sonraki güncellemede bu özellik aktif olacak. Notlarım arasına aldım

researcher 7 yıl önce

peki teşekkürler,iyi çalışmalar. @alattin