uzmanim.net'de ne tür sorular sorabilirim?

EceKoc (834) 10 yıl önce sordu

Burada ne tür sorular sorabilirim? Soru içeriği nasıl olmalıdır?

Toplam 1 cevap

hakanpekmez (162) 10 yıl önce cevapladı

·         Uzmanim.Net teknoloji meraklısı profesyoneller içindir. Uzmanim.Net teknoloji, oyun, programlama, donanım gibi konularda hizmet vermektedir. Kısacası bilgisayar ile ilgili tüm konularda, sitemizin kuralları dahilinde sorularınızı sorabilirsiniz. Sitemizin temel kuralları;

  1. Yazdıklarınız düzgün Türkçe ile ve imla kurallarına uygun olarak yazılmış olmalıdır.
  2. Kullandığınız dil yalın, anlaşılır ve sade olmalıdır.
  3. Gönderileriniz hakaret, aşağılayıcı kelime veya duygu ifadesi (örnek: " :) ", " :( ") içermemelidir.
  4. Soruyla veya cevapla doğrudan ilgili değilse reklam yapılmamalıdır.
  5. Gönderileriniz, diğer sitelerden "kopyala-yapıştır" yöntemiyle alınmış olmamalıdır.

Bu kurallara uymayan gönderiler moderatörlerimiz tarafından derhal silinecektir.