uzmanim.net'e profil resmi nasıl eklenir?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

uzmanim.net profil resmi için gravatar servisini kullanır. Aşağıdaki linkde verilen yönergeleri izleyerek gravatar hesabınız üzerinden uzmanim.net profil fotoğrafınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

uzmanim.net'in desteklediği Gravatar sisteminin nasıl kullanıldığı aşağıda anlatılmıştır.

Gravatar hesabınızı uzmanim.net'e kayıt olurken kullandığınız e-posta adresiniz ile oluşturduğunuz takdirde profil fotografınız aktif olur.

Ayrıca e-posta adresinizi  uzmanim.net profil sayfanizdan değiştirebilirsiniz. Profil sayfaniza, uzmanim.net/KullaniciAdi şeklinde erişebilirsiniz.

Gravatar nedir? Nasıl kullanılır?

slmny01011972 (1) 6 yıl önce cevapladı

YA BEN KENDI NUMARAMI YAZIYOM ONDAN GIRIS YAPMAK ISTIYOM SKP SIFRESINI KULANICI ADINI UNUTTUM YARDIMCI YENISINI ACAYIM

omercik 6 yıl önce

Ne demek istediğiniz anlaşılmıyor. Probleminizle alakalı yukarıdaki "sor" bölümünden konu açın, yardımcı oluruz.

kullanici53158 2 yıl önce

teşekkürler abi