uzmanim.net'e üye olmak zorunda mıyım?

hakanpekmez (162) 10 yıl önce sordu

Bu sitede cevapları görmek veya soru sormak için üye olmak zorunda mıyım?

Toplam 2 cevap

EceKoc (834) 10 yıl önce cevapladı

Giriş yapmadan veya üye olmadan soruları veya cevapları görebilirsiniz. Fakat üye olmadan yapamayacağınız şeyler bulunmaktadır. Örneğin oylamak, cevap/yorum yazmak veya soru sormak gibi. Yalnızca giriş yaptığınızda güvenilirliğinizi arttırabileceğiniz için diğer ayrıcalıklara da erişebileceksiniz.

hakanpekmez 10 yıl önce

Ne gibi ayrıcalıklar?

ali (117) 10 yıl önce cevapladı

Kazandığınız puanlarla edineceğiniz ayrıcalıklar:

  1. 1 güvenilirlik                  Soru sorabilme
  2. 25 güvenilirlik               Yukarı oylama
  3. 40 güvenilirlik               Gönderi işaretleme
  4. 50 güvenilirlik               Her yere yorum (*)
  5. 125 güvenilirlik              Aşağı oylama
  6. 200 güvenilirlik             Soru kilitleme
  7. 500 güvenilirlik             Etiket oluşturma

* :Kendi soru ve cevaplarınıza 1 puanla bile yorum yazabilirsiniz.